| anonim_4396 a întrebat:

Hello TPU!

Deci.Am Nokia 201 asa cu card de memorie.Cardul de memorie are 4 GB iar eu am descarcat de pe net doar vreo 23MB.

Dar de la un timp nu mai merge sa descarc nimic de pe net. Imi spune ca ~nu exista spatiu suficient pentru a descarca fisiere, stergeti cateva fisiere si apoi reveniti.~

Cine ma poate ajuta?

1 răspuns:
| Sadop a răspuns:

Formateaza cardul... Dupa poate isi revine. Si asigura-te ca nu depaseste 4 GB cea ce descarci. Daca nici dupa ce il formatezi nu isi revine trebuie sa-ti cumperi altul. Funda?