| Deea_9119 a întrebat:

Hello TPU :*`!

Ii place unui baiat de mine, suntem prieteni buni:X, ne intelegem foarte binee si m-a intrebat de cateva ori daca vreau sa stau cu el dar pana acum 1 saptamana am fost certati si el m-a intrebat si in timpul cand nu vorbeam si i.am sp ca "NUUUUU`!" iar ieri a fost ziua unei prietene i. a a dus un cadou [fara sa vina la ziua ei] si mi. a adus si mie fara motiv apoi seara m-a intrebat daca vreau sa stau cu el si eram c.am turmentata de la ziua acelei prietene. Nu stiu ce sa zic noi [eu cu el] vorbim ceva de genu` "ce faciii baby mewlove struck?" si din astea da eu cand ii spun asa, ii spun in sens de prietenie [amicitie]. Si nu as vrea sa stau cu el 1) pentru ca nu ma atrage in mod special si 2) pentru ca nu as vrea sa pun in pericol prietenia noastra.Nu stiu cum sa. i spun asta...Helllp >:d

3 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Daca nu te atrage nu are sens sa stai cu el.Pentru ca pana la urma, iti vei batea joc de el involuntar.Pastreaza-l ca un prieten.Ai grija insa, suparat ca l-ai refuzat s-ar putea sa te indepartezewinking

| Ramonika_3365 a răspuns:

Pai daca nu il placi incearca sa ii zici ca nu vrei sa pui in pericol prietenia voastra. Daca te cunoaste si intr-adevar este un ''prieten bun'' atunci va intelegewinking. Orkm nu are rost sa stai ca candva atata timp cat nu iti place de el. Baftaaaaa in continuareeethumbs up.

| frumoasa22 a răspuns:

Esplicai cu blandete