| Danielle_8494 a întrebat:

Hello TPU! Imi place mult de un baiat... dar el este departe si n-am timp sa aflu mai multe despre el si etc! sad nu stiu cum sa formulez mai bine dar va spun toata povestea :

O colega buna de-a mea a vrut sa-mi faca lipeala cu cineva dragut! Neam gandit amandoua si am ales cum ar veni pe varu ei carei super dragut si ea a plecat in Belgia si... el sta departe! ma rog neam vazut numai in poze si nu am cum sa iau legatura cu el din moment ce nici acea fata nu este si nici eu cu el nu putem vb pentru ne este rusine... iti dai seama!

Chiar e dragut si imi place de el...
Dar nu stiu ce sa fac acum stau suparata in casa zi de zi!
Ajutor TPU...

1 răspuns:
| Karla_1614 a răspuns:

Hey, tiam citit povestea si mia atras atentia. O sa-ti spun din propria experienta, chiar daca il placi foarte mult ar trebui sa lesi acel baiat, crede-ma nu merg relatile de la distanta. Am trecut si eu in multe experiente la fel ca a ta.