| florabianca42 a întrebat:

Hello, TPU! In ce episod din telenovela Aurora, ea personajul principal, Aurora moare? Plz.Raspuns rapid... Dau funda...

Răspuns Câştigător
| miki10love a răspuns:

In ep 103 ea moare din cauza unui accident cu masina poti sa il cauti pe net plzzzz funda tongue

5 răspunsuri:
| Mihaela_4701 a răspuns:

Buna.si eu sut un mare fan al telenovelei aurora... daca te referi la momentul mortii urmat de criogenizare.atunci asta apare in primul episod. sper sa te fii ajutat.happy

| bebelusasweet a răspuns:

Si eu urmaresc aurora, dar nu stiu.nu pot sa-ti dau un raspuns urmareste si tu si o sa vezi happy:d

| bia0000 a răspuns:

Nu cred ca o sa moara...sau cel putin nu mi-as dori

| doareu914 a răspuns:

In jur de 80 / 90 cand va naste

| xAnDrEyX a răspuns: