| EduardPaul94 a întrebat:

Hello TPU..mai de mult am cunoscut o fata..am facut cunostinta..am vorbit ceva vreme..na mie imi placea foarte mult de ea..la un moment dat am intrebat-o daca vrea sa avem o relatie...ea a zis ca ea ma place doar ca un prieten, nimic mai mult..am mai vorbit si dupa...mai vorbim si acum cateodata.dar nu stiu ce sa intampla ca mereu imi sta gandul la ea..chiar si cand sunt cu alte fete..nu mi-a mai pot scoate din mintesad.ce sa fac? ce sfaturi imi daticrying?

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca ea nu vrea o relatie, nu are rost sa mai incercihappy. Sfatul meu este, totusi, sa incerci sa deveniti buni prieteni, poate asa se va indragosti de tinehappysmug Sau, ai putea flirta cu alta fata in prezenta eibig grin (asta e din propria experientabig grin Am respins un baiat, iar cand am vazut ca se da la alta, am fost geloasa si am inceput sa il plac foarte multblushing).
Fii alaturi de ea, ajut-o in momentele grele, arata-i ca se poate baza pe tine oricand. Va aprecia asta foarte multhappy.
P.S: In caz ca relatia dintre voi e imposibila, trebuie sa mergi mai departe, deoarece inseamna ca nu este persoana potrivita, asa ca nu are rost sa te implici intr-o relatie fara senshappy
Bafta!

| Iuliana2018 a răspuns:

Ai 2 posibilitati fie sa fii mai retinut fata de acea fata fie sa incerci in continuare sa ii arati ca tii la ea in speranta ca va incepe sa tina si ea la tine