| Sherllyn a întrebat:

Hello TPU (:.
Maine incepe scoala sad. Bucurosi >:?

Răspuns Câştigător
| dopp a răspuns:

Destul de bucuroasa...:d
Sunt boboaca sithinking curioasa. vreau sa cunosc noii colegi. sper sa ne intelegem.:d

11 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

A? Nu. Dar nu ma opune crudului timpcrying

| Rukhsandra a răspuns:

Dap...deabea astept sa-mi vad colegutzi big grin
Dar nu vreau sa ma gandesc la teme, note proaste si teste chatterbox
Dar va urez la toti utilizatori de pe TPU (care inca sunt la scoola) bafta in noul an scolar big grin

| ☆♥spery♥☆ a răspuns:

Daaaaaaaaaaa! Va fi super. M-am pregătit toată luna august pentru marele moment în care îmi voi revedea colegii! Planuri, reguli etc. etc. Abia aștept să înceapă orele, să-mi revăd profii, dar mai ales colegii. La școală nu m-am plictisit niciodată, acolo sunt toți prietenii mei, acolo sunt distracția, farsele și băieții drăguți (între noi fie vorbahee hee) Și învăț multe lucruri noi! Tu ce părere ai?

| Doddel a răspuns:

Never !

| mhg a răspuns:

Am emoţii, sunt a 9 a :-s

Răspuns utilizator avertizat
| Fifylici a răspuns:

Foarte! Sincer vorbind...

| Ciresikaaa a răspuns:

Nu prea tu?

| Imonettex a răspuns:

Ehhh...si da si nu.
-de ce da:m-am plictisit in vacanta.
-chiar daca m-am plictisit, parca vacanta a fost scurtaaa!crying

| Piticaaa a răspuns:

Sigur ca da! Eu voi fi boboaca! Maine este o zi mare...

| andreeade a răspuns:

Sincer un pic laughing am niste emotii laughing nu stiu de ce blushing