| JustLikeHeaven a întrebat:

Hello TPU,sunt plictisita la culme,a venit vara si stau toata ziua in casa,sunt cu moralul la amant,ce sa fac sa nu ma m-ai plictisesc,daca stiti ceva pe net care sa ajute la trecerea timpului,va rog. Adica ma refer la site-uri pe care sa ma distrez, jocuri, fiilme etccccccccc

3 răspunsuri:
| LukaVocaloid a răspuns:

Http://www.pointlesssites.com/our-favorites.asp

http://www.pointlesssites.com/

intra pe astea o sa gasesti o gramada de siteuri fara rost unele (majoritatea) sunt amuzante

P.S:Apasa pe cuvintele alea scrise cu visiniu ca sa ti se deschida;)

| M25M a răspuns:

Pe site-ul vplay. ro ai o gramada de seriale bune subtitrate in romana, poti sa tragi filme de pe i.s.o.h.u.n.t, p.i.r.a.t.e.b.a.y, sau f.i.l.e.l.i.s.t, filme pe care le poti alege de pe imdb, sau cinemagia ori poti citi o carte buna, ori poti vedea un documentar fie poti iesi pe afara cu prietenii etc.

| mamatatasibunica a răspuns:

Mda...si eu fac la fel.si nici prieteni nu am. putem vorbi pe mess daca vrei happy