| Koss12 a întrebat:

Hello TPU, uitati vreau sfaturi.Cum sa ma comport cu o fata (are 14 ani) aceeasi varsta cu mine, ea find prietena mea. am fost doar amici buni pana cand am descoperit ca simt cv pentru ea, si asa a continuat. deocamdata nu sunt cu ea, dar i-am zis ca-mi place de ea, si o z is ca se gandeste.(luni vine in oras iar) si daca e sa fie, va rog spuneti-mi niste sfaturi cum sa ma comport cu ea. dau funda...

1 răspuns:
| Urssuletz a răspuns:

Eu zic sa fi tu insati tot cel mai bun prieten al ei doar ca acuma daca o sa accepte o sa faci ceva diferit saruturi, tinut de mana, imbratisari etc. stii tu in rest fi ascultator consoleazo. funda?