| anonim6826 a întrebat:

Hello TPU. Vroiam sa va intreb. nu am ajuns in liceul dorit asa ca ma gandeam la optiunea de a ma muta la privat si dupa eventual sa intru la liceul unde vroiam, ce credeti? happy

1 răspuns:
| vampire16 a răspuns:

Mie mi se pare corect si sora mea mai mare a facut la fel si i-a mers foarte bine, eu chiar iti sugerez sa faci asa, dar totul depinde de tine poti sa ramai si la liceul care ai intrat sata depinde de tine doar de tine de cum inveti.BAFTA!