| ciocolățica_8928 a întrebat:

Hello! Voi ce uniforma aveti la scoala? straight face eu am un drac de uniforma de culoare albastru inchis cu galben crying

Răspuns Câştigător
| AndreeaDeea_8122 a răspuns:

Helăău happy... A mea e in carouri sad. E rosie iar carourile sunt negre. sad

4 răspunsuri:
| Pufuleteeeee a răspuns:

Si eulaughing a mea e albastru inchis cu galben si foarte putin rosu in carouri! Poate avem aceeasi uniformahappy!

| FollowTheLight a răspuns:

Nu aveeeeem love struck!
Dar nu stiu, poate la liceu o sa am!
Sper sa nu!
Si daca uniforma ta e albastru inchis cu galben tipator, nici nu vreau sa imi imaginez ce fel aratati cu ea!
Intrebare: cel ce a impus tipul asta de unifrma avea vreo idee despre culorile complementare?

| madalinaioana2008 a răspuns:

Eu.am un ecusonlaughing

| patygirl a răspuns:

Pai, noi in clasele 5-8 avem o unifroma mai simpla si mai practica, compusa dintr-o camasa alba(sdau cel outin o buza, ceva alb), blugi albastrii sau negri si o cravata mai lunga albastru inchis. in afara de cravata pe care o cumparam de a scoala, restul ne cummparam noi, dupa preferinte incadrandu-se cat de cat in ceea ce ne-u zis sa purtam. amuzant e ca dupa ce ca nu aveam cine stie ce restrictii la imbracaminte din clasa a 6a nimeni n-am mai purtat unuforma. big grin funda? :X