| TяαfιcAnTaDєIυβιЯë a întrebat:

Hello... Vreau sa imi fac un site propriu.big grin
Dar intrebarea estetongueot sa mi'l sterg, cand ma plitisesc de el?!
Fundita...PLShappy

Răspuns Câştigător
| kiky278 a răspuns:

Pai poti sa-ti faci un site pe Piczo e gratuit si da... poti sa-l stergi cand t eplictisesti de el.De asemenea poti sa faci mai multe site-uri. www.piczo.com
Daca nu poti sa-ti faci un forum. www.forumz.com
sau poti sa-ti faci un blog. www.blogspot.com

3 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Da, poți să-l ștergi când vrei!
Crăciun fericit!
Pa, pa.

| Leandro a răspuns:

Incearca pe www.ucoz.ro, probabil cel mai simplu sistem prin care poti sa-ti creezi un Site sau blog in mod gratuit! Se adreseaza tuturor, incepatori sau avansati, vine cu o interfata in limba romana si adresa de tip nume.ucoz.ro!
uCoz ofera tuturor celor inregistraţi, gazduire, domeniu gratuit (de tip nume.ucoz.ro), spatiu nelimitat (care porneşte de la 400 MB si creste constant), peste 250 de teme gratuite şi multe altele.

Aici poti sa te inregistrezi: http://www.ucoz.ro/register

Iar aici ai un tutorial: http://www.tutorialevideo.info/? p=3090

Mult succes!

| Alina21n a răspuns:

Blog spot. il cauti pe google, si trebuie sa-ti faci un cont de google si apoi poti sa-l stergi.