| guraliva23 a întrebat:

Hello! Vreau sa merg la academia de politie si sunt foarte interesat de specializarile de acolo, si modul in care te educa, viata de acolo, in general cam tot. Daca este cineva care a terminat, sau face in acest moment academia, il rog sa imi spuna impresiile lui, si informatii legat de subiect! FUNDA primului raspuns coerent si complet!

2 răspunsuri:
| bike18 a răspuns:

Modul de educare e super. Toti de acolo sunt super de treaba si situ sa predea. La viata de acolo trebuie sa te adaptezi. Adica trezitu de dimineata etc. Unde ai vrea sa dai?

| guraliva23 explică (pentru bike18):

La facultatea de politie, dupa nu stiu ce sa urmez dreptul sau scoala de ofiteri, sau cum se numeste, mai zi-mi cum mai este pe acolo: daca te lasa sa iesi din incinta institutiei, se practica tenisul, fetele se pot intalni cu baietii, daca merita. Zi-mi ca la prost, cam tot ce este de zis daca nu esti ocupat, iti dau funda, nu uita big grin