| Vanilliaaa a întrebat:

Hello kiss Vreau si eu niste statusuri amuzante gen :"Mi'e dor de tine, de caldura ta, de cand dormeam cu tine draga mea. pijama". Fundita:X!

Răspuns Câştigător
| corina977 a răspuns:

Imi aduc aminte cum a fost prima oara... M-am asezat pe spate, si incet incet am simtit o intepatura, de unde a iesit sange cu o substanta galbuie. Tu mai intrebat daca ma doare, iar eu, cu ochii in lacrimi, am zis ca nu, dar pana la urma n-am mai putut suporta, si am tipat. Ah! te-am scos masea afurisita

Iubita mea de dinainte

Tiam bat un pumn,

Tiam scos un dinte

Si regret, iubita mea

Ca nu tiam scos si o masea

Esti frumoasa ca o zambila

Cocosata ca o camila

Paru tau e coadada vaci

Cand te vad imi sare draci

El imi culca capul p spate sh ce vroia el vroiam si eu

M-a intrebat:

Vrei?

I-am raspuns:

Da!

Venise momentul. Mana lui se deplasa in acelasi loc. Cand am vazut ce tine in mana, mi s-a taiat respiratzia

Sa fi atenta! imi spuse

Ma intreaba daca pot sa o deschid mai tare. De emotzii faceam tot ce-mi spunea el. Durea tare, dar nu vroiam ca el el sa observe, desh, deodata am gemut pentru ca nu mai puteam d durere.

In acelash timp simtzeam un lichid cald dsh am vazut sange curgand.

Am scos-o!

Ma simtzeam ushurata

Era pentru prima data cand imi scosesem o masea.

Http://ymstatus.com/

Vecinul m-a intrebat daca poate sa-mi foloseasca masina de tuns iarba, iar eu i-am spus ca da, cu conditia sa nu o scoata de la mine din gradina

Un coleg de serviciu a castigat o excursie in China. Acum e acolo si incearca sa castige o excursie inapoi

Cand eram mic eram obisnuit sa-i fac cu mana domnului politist. Acuma m-am zgarcit... ii arat doar un deget

Oricine are dreptul sa fie prost, dar unii abuzeaza de acest privilegiu

Pesimistul vede intr-un tunel intunericul, optimistul vede lumina de la capatul lui, realistul vede luminile trenului care vine. Mecanicul de locomotiva vede trei idioti pe sine

Stiu ca sunt prost, dar cand ma uit in jur prind curaj

Angajez clown. Rog seriozitateh

si mai poti gasi multe de tot aici http://ymstatus.com/Amuzante-Comice.php

2 răspunsuri:
| LULUTZAwhitYOU a răspuns:

Dup-o masa sanatoasa, o tigara canceroasa!

| raduconstantin11 a răspuns:

Eu am găsit statusuri pe
https://mstatusuri.cabanova.com/

Sper sa te ajute