| anonim_4396 a întrebat:

Hello love struck! Imi poate spune cineva daca este fake idle si pentru Y! Messenger 10? :-s Daca da, stiti vreun site de unde il pot downloada [si sa mearga bine big grin ]? love struck funda

Răspuns Câştigător
| Forevăr a răspuns:

Deci messu' poti sa il descarci de aici : http://messenger.yahoo.com/download/ si chestia cu idle, pai idle e un fel de status care se pune dupa o perioda de timp, daca ai plecat de le pc :) Pai daca vrei sa iti apare idle dupa 3 minute de exemplu in care nu esti la pc dai la messenger ->Prefecences-> Privacy si scrie acolo show me as idle ...si pui acolo un numar de minute.:D sper ca te-am ajutat.

1 răspuns:
| RebecaBaa a răspuns:

...asta este corect, intr-adevar, dar asta stiam si eu laughing si cred ca nu ai inteles prea bine big grin eu vorbeam despre fake idle big grin oricum merciii mult >big grin