| PikySs a întrebat:

HellOo tPu!; x am si eu o rugaminte la voi! spuneti. mi si mie melodii noi d`ale lu` vescan, nane, kheops, bitza, spike, din astia.:X

multumesc anticipat! cele mai multee si mai frumoase primesc funda! :X si vot :*

1 răspuns:
| Nam a răspuns:

Vescan : Vescan - Dansez cu pozele vechi; Vescan-2012
Vescan- caracter de piatra
Nane : uite-i contul de youtube aici :D poate iti place ceva special http://www.youtube.com/user/STUDIOSUDHOP
dar eu iti pot recomanda ( sunt fan nane de 3 ani ) :)) nu le pasa, definitia unui mixtape, Ca o stea :X, vise, mi-e dor, stii ce zic, tricolor, multumim, abia la inceput, atitudine, WHISKEY, nume pe pereti. etc
kheops : Kheops propuneri indecente, fara final, hai sus.
bitza aripi frante, take me slow, vorbeste vinul, arme pregatite mereu, bitza- numele tau :X
spike realitatea, sub papuc, scandal, tango, drumurile, amintiri

FUNDA? :> M-AM CHINUIT :))) Bafta :D