| anonim_4396 a întrebat:

Hellp mecrying ...am incercat metode precum ceara si crema dar nici una nu au functionatcrying ori nu am procedat eu corectthinkingnu stiu ce sa mai incerc iar lama no away!:O nu vreau
plzzz hellp mecrying
multumesc multhappy

2 răspunsuri:
miruna-apostol
| miruna-apostol a răspuns:

Banuiesc ca e vorba despre epilat...
Crema nu prea da rezultatele dorite, cel putin la mine nu a functionat. Eu folosesc epilatorul, dar zonele sensibile mi le epilez cu ceara. Am folosit benzile de la Karaver si am fost multumita de calitatea lor. De curand am incercat benzile de la Farmec si mi-au placut si acestea, dar tot cele de la Karaver sunt mai bune.
Incearca si tu sa te epilezi cu ajutorul benzilor, daca ceara ti-a dat batai de cap. Sunt foarte usor de folosit.

| Abcfunny a răspuns:

Eu ma fac cu aparat dala braun... dureaza pana la 2 saptamani