| anonim_4396 a întrebat:

Hellp mecrying ...am incercat metode precum ceara si crema dar nici una nu au functionatcrying ori nu am procedat eu corectthinking nu stiu ce sa mai incerc iar lama no away!:O nu vreau
plzzz hellp mecrying
multumesc multhappy

6 răspunsuri:
| cioko19 a răspuns:

Dap. la un salon ar fi cel mai bine sa te duci sa scapi de parul nedorit big grin
>big grin

| adeana a răspuns:

Mai poti folosi un aparat de epilat, doar ca asta costa happy
Pentru ceara ar fi bine sa mergi la un salon, fetele alea au experienta si in 15 minute esti gata. Crema. citeste cu atentie indicatiile si ar trebui sa mearga foarte bine.
Mai este laserul sau lumina intens pulsata. te lasa fara par pentru vreo 5-6 ani. dar costa mult.

| afrodita17 a răspuns:

Sa functioneze? la ce? adica banuiesc ca la epilat.insa cum adica nu au functionat? trebuiau sa faca altceva decat sa epileze? oricum. daca nu s-a ''dus'' parul nedorit.inseamna ca nu le-ai folosit corect.winking

| MMady a răspuns:

Mergi la un salon de cosmetica

| utilizator.tpu_7269 a răspuns:

Sigur nu ai procedat corect.
Crema nu te va dezamagi.
Incearca cu mai multa atentie.Nu uita sa citesti instructiunile.

| bonny a răspuns:

Daca ai 14 ani sau peste poti merge la un salon dar asa daca vrei acasa poti sa folosesti epilatorul..doare foarte tare dar apoi te vei obisnui