| zuzu997 a întrebat:

Hellp plis! Deci astazi trebuie sa ma vad cu prietenul meu! si vreau si eu sa il musc de buza cum face el sad si nu stiu big grin imi puteti si mie sp cum se face sau ceva un video! dau fundita!

Răspuns Câştigător
| loveyouforever a răspuns:

Buna! vreau sa iti spun ac si pe mine m-a muscat pr meu de buza! si mi-a aratat si cum si apoi l-am muscat si eu pe el! dar sa stii ca nu e o muscatura in toata regula.cand va sarutati si uh ai o buza de-a lui prinde-l si ciupeste-i buza doar putinhappybaftahappy

2 răspunsuri:
| misumisu a răspuns:

Ca si un sarut vine de la sine.
De obiecei la un sarut partenerii se saruta cu ochii inschisi, fa o exceptie desii nu va fi prea placut si urmareste-l astfel incat sa-l poti imita.

| misumisu a răspuns:

Ca si un sarut vine de la sine.
De obiecei la un sarut partenerii se saruta cu ochii inschisi, fa o exceptie desii nu va fi prea placut si urmareste-l astfel incat sa-l poti imita.