| Siiilvaaa a întrebat:

Helo,am o intrebare cam ciudata si nu stiu cati dintre voi o sa inteleaga intrebarea,deci,cum exista challenge-uri gen ice bucket sau smoothie sau etc,per total astea se numesc challenge-uri,as vrea sa stiu cum se numeste si categoria sa ii zic asa pentru ca nu prea stiu cum la before i die sau life goals sau summer(spring,winter...) wishes gen sa faci liste,m-ati inteles?laughingnu,nu?laughingadica cum alea se numesc challenge-uri si astea ar trebui sa aiba o denumirelaughingcam ciudatlaughing si da,

1 răspuns:
| vocea a răspuns:

Astea ar trebui sa fie provocarea vietii, asta da provocare m-ai facut si sa rad laughing)))))))))