| MsETouch a întrebat:

Helo. fetele crete care folosesc placa dati-mi si mie un sfat cum as putea sa il mentin drept. Adica ma spal pe cap astept sa se ususce complet si peurma il indrept, dar din pacate parul meu drept nu dureaza mult timp si as vrea sa stiu cu ce as putea sa ii dau sa dureze.

4 răspunsuri:
| Stella a răspuns:

Ce placa ai?

Si mie mi se intampla asa...

Dar acum vreau sa imi iau o placa mai scumpa si mai buna sper sa steie mai mult...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu exista niciun truc...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Orice ai face nu o sa iti stea parul...doar ca am auzit ca exista la saloane ceva
de iti indreapta parul si ramane asa cam 1 luna sau 2.

| Onofrei a răspuns:

eu mi-am luat aceasta placa de par. Rowenta SF6150D4 e foarte buna. poti sa tio iei cu incredere.are reglaj de temperatura
e cam 2 mil si ceva dar isi merita banii...