| fashonita a întrebat:

"heloo am 12 ani merg pe 13... sunt cam indecisa in ce sa ma imbrac zi de zi de obicei la scoala ma imbrac gen blehhh ceva simplu blugi f mulati tricou hanorac adidasisi cam atat am multe haien nu stiu cu ce sa le combin... nu stiu ce culori merg intre ele. va rog am nevoie de ajutor neaparat"

2 răspunsuri:
| DUTCH a răspuns:

Pai e total banal ce faci tulaughing)) si te numesti ' fashonita '?
eu aleg o pereche de ciorapi negri, albastri model floral sau pasari combinati cu o rochie mov sau auriu. dar daca m-as lua dupa tine, clar nu te-ar avantaja, esti prea fashonitalaughing)))))))))

| DUTCH a răspuns:

Si am spus de botine negre?
il impletesti preferabil daca esti satena, bruneta.
daca esti blonda, onduleaza-l
si ca machiaj, poti folosi noante de turcoaz.
ca rochie ar merge si ceva turcoaz si o geaca de piele care sa vina perfect pe corp.
dar totusi ai 12 ani, ce spun eu laughing) nu e pentru buzunarul tau, ar insemna sa cheltuiesti ceva pe haine. succes
astea sunt niste idei bune