| fashonita a întrebat:

"heloo am 12 ani merg pe 13. sunt cam indecisa in ce sa ma imbrac zi de zi de obicei la scoala ma imbrac gen. blehhh ceva simplu blugi f mulati tricou hanorac adidasisi cam atat am multe haien nu stiu cu ce sa le combin... nu stiu ce culori merg intre ele. va rog am nevoie de ajutor neaparat"

1 răspuns:
| TeoPT a răspuns:

Hmm. Te-ar ajuta niste lectii de limba romana?
Imbraca-te cu ce vrei tu, cu ce ti se pare tie ca e frumos, cu ce iti place tie. De ce ne ceri parerea noua in legatura cu tine?