| BomBoniCaCuCapsuna16 a întrebat:

Heloow. ce limbi stii in afara e limba romana?
sorry de kategorie ( imi e mai interesant ce imi veti raspunde voi adolescentii)
ah! eu stiu ramana, english, rusa, spaniola si franceza nu chiar toate la perfectie dar. cel mai bine stiu rusa si engleza. laughing)) =*

5 răspunsuri:
| Dumnezău a răspuns:

Engleza(fluent),franceza(bine),germana(bine).Eu acum as vrea sa invat ori spaniola ori japoneza. devil Sayonara, cezzy-san! laughing

| Merilynne a răspuns:

Eu stiu aproximativ spaniola... adica ce e mai important in aceasta limba...

| toxik a răspuns:

Spaniola,engleza,franceza,hindi :X

| eL3cTr0 a răspuns:

Engleza, Greaca, Spaniola, putin Italiana si injuraturi in rusa laughing

| Absent a răspuns:

Rusa,franceza,italiana,spaniola happy