| anonim_4396 a întrebat:

Help, Am o mica problema aici. Se apropie ziua prietenului meu si nu stiu ce sa-i iau. Adica nici nu stiu daca-i voi lua ceva pentru ca noi nu prea suntem impreuna pe bune, doar ca vorbim de vreo 3 ani cu despartiri, certuri si e primul baiat din viata mea. Si ne mai intalnim din cand in cand. Ce fac? Ce-mi sugerati? Fundita pentru cea mai frumoasa idee

1 răspuns:
| Michiko a răspuns:

I-ai o cana cu : cel mai bun om din lume, sau fa-i un tricou personalizat cu o poza cu voi, sau o perna personalizata cu " sa ai vise frumose" tongue sau in fine chestii din astea happy