| anonim4441 a întrebat:

Help am o problema sunt cu o fata de 2 saptamani si fosta mea prietena cu care am stat 7 luni cu ea vrea sa ne impacam si nu stiu pe cine sa aleg sad ajutor

6 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Si in acest caz tu doresti sa hotaram noi? Mai bine da cu banul.

| anonim4441 explică (pentru neutrino):

Nu sa hotarati voi dar un sfatbig grin ar merge

| selysol a răspuns:

Nu sti pe cine sa alegi pe bune?straight face e ca si cum ele sunt niste obiecte...si nu sti pe care sa o alegi. Gandeste-te si tu un pic la care ti mai mult, de care esti mai atasat, cu care te simti mai bine etc. Daca tu nu sti. noi sa stim?

| SinfulDesire a răspuns:

Stai cu tipa care esti acum. dupa ce te desparti de cineva nu mai e la fel ca inainte so might as well go for the new

| anonim4441 explică (pentru SinfulDesire):

Da dar mai tin la fosta totusi 7 luni.

| georgiana_9856 a răspuns (pentru anonim4441):

Daca mai tii la fosta parerea mea e sa aveti o discutie sa vedeti daca ar mai merge o relatiie intre voi. Poate voi doi chiar va iubiti si ati putea fii fericiti impreuna.