| pusik a întrebat:

Help! Am un coleg din clasa care ma place si eu la fel numai ca e o problema el are prietena da se mozoleste cu mine pe iubita lui am vazut-o sarutandu-se cu altu si i-am spus lui si a spus ca o sa ii dea papucii dar nu mi-a spus daca mai e cu ea sau nu[a spus ca ii da acum 3 zile]e timpul sa ma ingrijorez si sa trag concluzii?

Răspuns Câştigător
| Skiipper a răspuns:

Asta nu e un moment de ingrizorare... daca vrei sa aflii bate apropouri precum " ce mai face prietena ta?''

2 răspunsuri:
| Vizitiul a răspuns:

E timpul sa-ti iei un pistol. Fac eu cinste cu glontele.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mama ce problema gravalaughing vreau și eu sa mai fiu copil și astea sa fie singurele mele probleme.
Sfatul meu: bucura-te de ani ăștia
Bafta.