| stefania1997 a întrebat:

Help! Am varsat cola pe o carte de la biblioteca! de fapt nu eu am imprumutat-o ..ci mama celei mai bune prietene! Ce sa fac? Merge sa scot cumva cola din ea?

2 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Buna!
Nu prea ai cum, o sa raman daca nu paginile patate, mirosul. Parerea mea, du-te la librarie si cumpara alte carte. In caz ca n-o gasesti, plateste la biblioteca taxa pentru ea.
Asta este, data viitoare fi mai atenta. happy

| AdyAdeluş a răspuns:

Eu zic sa pui afara pe un geam deschisa la jumatate si dupa ce vezi ca se vede o mica diferenta dai cu un parfum ceva, dar nu de aproate, cu praf de spray ceva.Si atat (asa am patit si eu rolling on the floor )