| LoVeIsMyAir a întrebat:

Help!
Cum fac sa intru pe doua conturi de imvu cu sandboxie? big grin
Dau funda+vot
Scuze de categorie

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu ce e imvu dar eu cand vroiam sa am 2 conturi pe un site simultan foloseam 2 browsere diferite sau ca sa nu fiu prins foloseam un server proxy big grin

| Voicu_bianca_1985 a răspuns:

Pai trebuie sa iti instalezi sandboxie-ul de pe net si dupa te loghezi pe contul de imvu. Bagi contul in bara si dupa te duci pe deckstop si dai clik dreapta pe fisierul de IMVU. dai la Run Sandboxie si iti apare un mic patrat apoi dai la Sandboxie. big grin astepti 5 secunde si dai clik undeva unde iti zice sa pornesti imvu-ul. iti apare pagina de imvu si dupa sti tu. big grin P.S. add me xWhiteMex
Fundita?