| Hanta1 a întrebat:

Help!
Dacă ai fumat după o persoană cu hepatita A, asta inseamna ca ai luat si tu?

2 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Nu,nu asa nu se transmite un virus si prin contact cu sangele lui

| samuelrockwer a răspuns:

Buna! Nu nu ai luat, dar cel mai bine nu fuma din urma altuia, daca iti lasa de fumat, dar cel mai bine lasa fumatul, stiu ca acum nu intelegei cum nu am inteles si eu, dar cand ajungi la o varsta si ajungi sa ai o problema si cand iti spune ca e de la fumat, atunci iti vine mintea la cap, nu am nimic impotriva, vrei fumeaza, dar nu aveti idee cit dauneaza, am prieteni de20 de ani care au probleme mari cu erectia, si le-au sous ca e de la fumat, ca au inceput sa fumeze de la o varsta foarte frageda si metoda reversibila nu este! Sanatate!