| laura_9178 a întrebat:

Help! dau funda pentru cine imi zice cum se numeste chestia aia de pe capul lu' pixie lott din poza : http://www.pixielottdaily.com/......don/13.jpg ca vreau si eu sa imi iau :x mersiii

Răspuns Câştigător
| Simon a răspuns:

Se numeste bentita hippie. Da un search pe google bentita+pixie lott, dai la imagini si ghici ce apare big grin

1 răspuns:
| KatherineSparks a răspuns:

Eu mi-am luat cateva din Moa (: Mai, eu le zic 'bentite Hippie' dar in realitate nu stiu cum se numesc big grin