| Mariadk544 a întrebat:

Help, deci într-o săptămână incepe școala, eu am 15 rezumate de făcut, am și un dosar cu toată gramatica la română, am făcut decât 3 rezumate, am și la mate o culegere de lucrat, am lucrat puțin mai mult de jumătate din ea, dar inca mai am, și mai trec și clasa a 8 a sad știți nu ște site-uri de unde pot copia rezumate făcute cam de 2-3 pagini A4 și să fie bune?! Va rogg

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Ai mai pus asemenea intrebare si acum o lună. Nu te-ai apucat de atunci?
Puteai aloca 2-3 ore zilnic pentru ele si poate erai gata pana acum. Dar tu ai preferat sa stai pe telefon.

https://www.tpu.ro/......u-materia/

suntserios
| suntserios a răspuns:

Numai de ai fi avut vreo 3 luni la dispoziție să le faci....pfff

| Furnicuta000 a răspuns:

Imi amintesc cand eram eu in scoala primara si generala si in fiecare an primeam teme pentru vacanta. Ziceam ca le fac mai tarziu si toata vara ma gandeam la ele si amanam iar cand incepea scoala nu ne intreba nici d**** de ele laughing
Incearca si tu cu chat gpt

| MeisterSchnitzel a răspuns:

Nu, nu știm.
Mai bine apucă-te acum să le faci; știu că poate te-ai săturat să auzi asta, dar chiar te ajută la Evaluarea Națională. Iar dacă te apuci acum, până în 10 le termini pe majoritatea (chiar în prima zi nu cred că vă cere nimic). Va trebui să lucrezi intensiv, dar asta e - măcar sunt rezumate și nu compuneri narative sau comentarii!