| MoatZa a întrebat:

Help! eu de multa vreme fac baie dimineata inainte cu o ora doua de scoala[is de dupamiaza si incep la 2]. si mama zice ca nnu e bine ca o sa ma doara fff tare capu cand o sa fiu mai mare. e adevarat? pur si simplu nu pot face seara baiestraight face. ce credeti? si a inceput sa ma doara capu de uj timp.imi >bubuie!. credeti ca e din cauza asta?

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Daca faci seara baie e mai bine asa dormi mai curata fara sa fii transpirata.

| Emena a răspuns:

Da,te doare deoarece faci baie dimineata.Asa faceam si eu, dar m-am obisnuit sa fac baie seara, pentru ca e mai bine. Ascult-o pe mama ta!

| luiza a răspuns:

Daca iti usuci bine parul dupa baie, cauza durerii de cap este alta, nu are nici o legatura baia cu durerea de cap! Ia un algocalmin!

| NCeausescu a răspuns:

NU stiu care e treaba despre durere de cap dar chestia e ca daca te speli prea des pe cap, cum faci tu am auzit ca parul usor usor va incepe sa cada...asa ca te sfatuiesc sa nu te mai speli asa des... maxim la o saptamana!