| cristtinaaa a întrebat:

HELP, HELP, HELP! Ce e bun pentru marirea sanilor? Natural. 12 ani am si fara raspunsuri prostesti sau precum : asteapra, voi creste ei de la sine, dupa ce iti va veni menstruatia chatterbox. Deja m-am plictisit de rapsunsuri prostesti sau sa incepeti sa radeti sad! Eu vreau putintel sa am ce pune in sutien, am ceva dar, sunt mici. Detest acest lucru! Imi place tot la mine dar ma stica sanii! Corpul e dezvoltat, dar nu si pieptul si asta ma face sa ma simt foarte naspa. Am colege mai mici ca mine cu cateva luni si au sani mari, frumosi si fermi! Raspunsuri multe va rog dau fundituca, multumesc anticipat happy! HELP ME, please puppy dog eyes!
FUNDUUUUKA!
Kissing :*.

14 răspunsuri:
| Jigsaw a răspuns:

La 12 ani doresti sa ai sani ca una cu silicoane? "Asteapta, vor creste ei de la sina, duap ce iti va veni menstruatia"

| unknown a răspuns:

Nu inteleg de ce voi "fetitele" vreti sanii mai mari.Ce crezi, ca vei fi mai placuta cu sanii mai mari? Nu, nu vei fi.Si nici nu iti cresc sanii daca mananci, orez, porumb sau altele.Asteapta fiecare se dezolva in felul sau pentru ca, cresterea sanilor nu sunt un moft care sa ti-l faca parintii trebuie sa astepti.
Sper sa iti dai seamahappy

| Bratzz a răspuns:

Tinictura de marar e buna! o gasesti in farmacii, etc, etc... Masajul chinezesc mai e bun in aceste situatii. Cauta despre el pe google si ai sa vezi cum se face happy

| Pisoiul a răspuns:

Un corset de 150 de lei.Iti va aranja grasimea uniform in corp si poate creste sanii cu pana la doua marimi.Din pacate ai nevoie de 18 ani ca sa il poti folosi.Nu manca mult daca vei manca mult te vei ingrasa fa-ti griji la 18 ani cum ai sanii nu acum la varsta ta cand sanii tai inca nu sunt formati complet.

| WTFuck a răspuns:

Deci am cam aceeasi problema doar ca eu am 13 ani! Heeelp

| venusdoom a răspuns:

Pai...aaa ce ai zice de un sutien cu push-up?

| spotlight a răspuns:

Am auzit ca daca mananci 100 de grame de porumb pe zi, vor creste, este adevarat ca nu in 24 de ore, dar in timp...da.Pa

| TrollHeart a răspuns:

Daca mananci ceapa cu ce vrei! ceapa e un ajutor natural! nu mint! sora mea a incercat

| LeeJiEun a răspuns:

Pai.:Metodele naturale versus Chrurgie plastica.

Iti doresti sanii mari si esti gata sa spui ca ai face orice pentru asta. Dar conteaza poate chiar mai mult cum faci asta. Chiar mai mult pentru ca nu trebuie sa platesti pentru un lucru minunat de zece ori mai mult decat ar trebui. Organismul tau este construit si reglat incat sa poti obtine acest lucru mai usor. Si pentru ca nu trebuie sa suferi.

Nu vom spune ca metodele chirurgicale nu dau rezultate, ele au un procent de reusita. Poti avea sanii mari si prin operatie chirurgicala sau alte metode. Dar sanatatea ta trebuie sa fie pe primul loc.
Daca un tip de operatie are success intr-un caz, nu reprezinta o garantie ca va fi o reusita si in cazul tau. Aceste metode sunt problematice si aduc multe riscuri medicale, psihologice si affective. O operatie ramane intotdeauna o operatie si presupune o solutie cu character definitiv.
Corpul tau este aflat in permanenta miscare si evolutie, si de vointa ta. Ar trebui totusi sa fii stapanul tau nu?

Iti poti controla cresterea si intretinerea sanilor mari, fara sa te temi de consecinte definitive si efecte nebanuite.
Marirea sanilor prin produse naturale pentru cresterea pieptului este o alternativa eficienta si simpla fata de dureroasa si costisitoarea operatie chirurgicala.

Cele mai eficiente suplimente naturale contin o varietate de plante precum schiduf (fenugreek), seminte de marar, radacina de ding quai, radacina de papadie, nasturel si iarba de mare, toate continand niveluri ridicate de estrogeni naturali care s-au dovedit a ajuta la marirea semnificativa a sanilor. In plus, aceste suplimente de plante, fata de capabilitatile lor de crestere a sanilor, isi aduc aportul catre o sanatate generala a corpului tau.
Cred ca ti-a zis cum pentru ca eu l-am luat de pe internet si nu am citit tot. Sper ca te-am ajutat. fundita?:d

| BunicuLuCristos a răspuns:

Titfuck, nuff said. happy

| ANONYMOUS123431234 a răspuns:

Unor baieti le plac fetele asa cum sunt ele si se uita mai mult dupa fata ( me ) dar daca tot vreti ajutor mancati multe legume ( mai ales ceapa ) si o sa va creasca

| kateaorlova a răspuns:

Mai des sa stai pe burta, sa maninci varza mai fa si masaj. Pina cind asta iti pot spune mai aflu ceva iti scriu.

| lidiaR a răspuns:

Buna, poti incerca un remediu naturist care la mine si-a facut efectul. E vorba de un produs canadian care daca le administrezi cum trebuie, rezultatele sunt garantate. Intra si tu aici : www.breast-success.ro

| Anonim6282 a răspuns (pentru lidiaR):

Chiar a funcționat?