| anonim_4396 a întrebat:

Help! imi trebuia putin spatiu in c pentru a-mi instala un joc, dar ori cat am dezinstalat si ori cat am sters tot atata memorie imi apare... am sters si din recycle bin dar degeaba. va rog ajutati-ma:-s >mersibig grin

3 răspunsuri:
| express11 a răspuns:

Ai spatiul mic in C, adica putini gigabites.prin magicpartition unesti c cu d, sau faci alta partitie cu c mai mare.sau mai sterge din programele pe care nu le folosesti.panel control, add, or remove programs

| atanmuk a răspuns:

Pai si din control panel le-am dezinstaltasad

| GAmesh07 a răspuns:

Incerca sa stergi din control panel