| Iuliaa_3660 a întrebat:

Help. joc jocul transformice. si as avea nevoie de hack. cine ma ajuta. dau funda. va rog. sau si jucatorii sa ma bage in lista. id meu : eu. iuliaa@yahoo.com

3 răspunsuri:
| MiyakoSaki a răspuns:

Id misto
dar nu joc jocul acesta.

| mosora2002 a răspuns:

Salut joc transformice nu am hack dar am o parola de 20 branze trebuie sa scrii acolo unde vorbesti asta /facebook dar mmerge doar odata in viata

| justmylove4u a răspuns:

Da stiu si eu as vrea sa fiu hacker, chir daca e interzisbig grin.am cautat pe siteuri dar nu sunt gratis.