| xAvrilx a întrebat:

HELP! La noi la liceu ne pune sa facem un proiect, fiecare clasa reprezentand o tara din Europa.In fine, noi trebuie sa facem cu Finlanda si anume sa vindem chestii reprezentative. Ce as putea confectionathinking ex pentru cei ce nu au inteles: Anul trecut am fost Estonia si am facut calendar cu steguletse, tricouri etc:d.

Răspuns Câştigător
| Tamiki a răspuns:

Poti face din nou un calendar, sau poti face mini carticele cu poze si info. Daca vrei sa muncesti mai multlaughing, poti face tricouri cu steagul sau cu o imagine de acololaughing. Cam asta imi vine in minte. Sau origami reprezentand pasari... detalii pe messwinking