| bobocel12 a întrebat:

Help!

M-am indragostit de profu' de meditatie. Ce sfatuiti?

Răspuns Câştigător
| FelixAndrei a răspuns:

Serios vorbind. N-ai nicio prietena sau prieten apropiat de varsta ta? Mai cere si tu un sfat cuiva apropiat de varsta ta daca cu parintii nu poti comunica.
Si nu face nici-un pas pana nu te mai sfatuiesti si cu altcineva.
Noi astia, de pe aici, ne dam si noi cu parerea si poate iti cream impresia ca nu te intelegem. Asa ca, tine cont de sfatul meu. Vorbeste despre framnantarile astea cu cineva in care ai incredere.

16 răspunsuri:
| Mangustă a răspuns:

69.

| bobocel12 explică (pentru Mangustă):

Nu'nteleg!

| Mangustă a răspuns (pentru bobocel12):

Cauta pe Google, vei intelege oh go on

| Memecy a răspuns:

Buna gandeste real, rational, revino-ti cu picioarele pe pamant el este acolo sa te invete, dragostea si respectul nu se dau ca "buna ziua" tine minte asta, te inteleg, dar si tu trebuie sa intelegi ca acum doar te controleaza hormonii, si pana la urma care-i stapana tu sau hormanii aia care te amagesc fii puternica, si incearca sa vezi lucrurile real happy bafta

| DuLcyK a răspuns:

Pff, sfat : numai fă meditaţie cu el! El cred că are pe cineva.

| bobocel12 explică (pentru DuLcyK):

Eu cred ca nu. nu l-am vazut cu nimeni.

| Eternitas a răspuns:

Hai fii serioasă, cum să te îndrăgosteşti de profu' tău de meditaţie? El te învaţă matematică, nu a venit să se dea pe lângă tine. Nu cred că a terminat el facultatea să fie cu o fată de 12 ani, îşi poate găsi pe altcineva...sau poate chiar are. Tu vezi-ţi acolo de carte. happy

| bobocel12 explică (pentru Eternitas):

Da nu-mi dau pace, ma gandesc tot timpul la el. imi place mult.

| Moncherie a răspuns:

In primul rand gandeste-te cati ani are.
E probabil o diferenta mare de varsta.
Un barbat are anumite nevoi pe care o fetita ca tine (presupun ca ai 12 ani) nu le poate intelege sau indeplini. Daca ti-ai gasi curajul sa-i spui, probabil ai primi un raspuns negativ si din acea cauza alta data cand te-ar medita te-ai simti prost.
Uita-te in jurul tau, sunt multi baieti frumosi, poate ca la acel barbat vezi faptul ca te poate proteja, ca are masina sau casa, asa e, dar nu lucrurile materiale conteaza, pentru ca tie poate sa-ti placa de el azi, iar maine poate o sa uiti de el

| bobocel12 explică (pentru Moncherie):

Eu vad ca-i frumos si destept.

ce rau poate sa-mi faca? ce nevoi are? lamureste-ma!

| RonyJey a răspuns:

O faci cu el si dupa zici ca te-a violat. TIntesti doua lucruri dintr-un foc, ai facut ceva cu el si esti si vedeta, ca ai vazut ca tot apar astia pe la tvwinking

| FelixAndrei a răspuns:

Tot nu ti-a trecut? Ai grija, ala poate iti face vreun rau.

| FelixAndrei a răspuns:

Serios vorbind. N-ai nicio prietena sau prieten, apropiat de varsta ta? Mai cere si tu un sfat, cuiva apropiat de varsta ta, daca cu parintii nu poti comunica.
Si nu face nici-un pas hotarator, pana nu te mai sfatuiesti si cu altcineva.
Noi astia, de pe aici, ne dam si noi cu parerea si poate iti cream impresia ca nu te intelegem. Asa ca, tine cont de sfatul meu. Vorbeste despre framantarile astea cu cineva in care ai incredere.

| bobocel12 explică:

Vreti toti sa ma speriati, dar nu cred ca eu sau el ne-am dori sa ne facem rau.
Eu i-as spune ca-mi place mult de el dar mi-e teama sa nu rada de mine.

| bobocel12 explică:

Hai, nu mai fiti rai, va rog mult!
Pana acum n-am facut nimic rau si Andrei nu stie ca-l plac asa mult. Sau poate o banui el ceva. Habar n-am! De multe ori ma prinde cand ii studiez fata si corpul frumos, dar mai mult n-am indraznit.