| pactcudiavolita a întrebat:

Help! Mai am putin pana la terminarea liceului si mi-as dori sa dau la actorie, doar ca locurile sunt putine si milioane de tineri talentati. Aveti vreo idee cum as putea sa ma pregatesc? Daca sunteti foarte bine informati pe tema aceasta va rog lasati-mi id in privat sau vi-l las eu...

1 răspuns:
| Ea12345 a răspuns:

Cunosc pe cineva care a vrut sa dea, insa a renuntat. Intr-adevar sunt multi oameni talentati si actori destui. Daca nu esti printre cei mai buni, mai bine nu mai incerci caci vei ajunge sa joci o data pe luna in vreo piesa si sa castigi maxim 500 de lei.
In orice caz, uita-te aici
http://teatrulescu.ro/

Asocia Dragulescu este foarte buna si dau si cursuri de teatru.

Multa bafta!