| anonim_4396 a întrebat:

Help me! Ciclu trebuia sa imi vina acum 3 zile. Il am de 3 luni asa ca nu stiu cum sta treaba. Contac srcual sau altceva cu un baiat nu am avut. Pot fi gravid? Da or Nu.

4 răspunsuri:
| biadulce a răspuns:

Cel mai indicat e sa mergi la un doctor(ginecolog).

| biadulce a răspuns:

Oricum n-ai de unde sa stii ce cum, mai bine totusi sa mergi la doctor.

| Radu284 a răspuns:

Da, esti gravid sigur.

| Maioru a răspuns:

Daca nu mananci nu te ingrasi, daca nu ai facut sex cum sa ramai gravida? Ori poate stii tu ceva dar ti-e rusine sa spui.Gravida ramai cand faci sex nu cand visezi sau cand dormi.