| ForbiddenLove a întrebat:

Help me...cred ca m-am indragostit de colegul meu de clasa! Chestia naspa este ca are prietenacryingcrying. Ce fac?sad

Răspuns Câştigător
| Essence a răspuns:

Comporta-te normal.
Doar e colegul de clasa.
Incepeti prin a comunica mai des si a fi deocamdata doar 'amici', apoi prieteni.
Daca observa ca esti o prietena buna, va renunta la cealalta.
iti garantez.(experienta proprie)
Intra doar in discutie cu el, pe diverse teme.
Gasiti un subiect. Socializati.
Succes.
O sa mearga.

4 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

As zice sa astepti... la un moment dat se va desprtii de prietena lui cel putin asa credbig grin cine stie poate aia il va insela, sau nu se vor intelege tu trebuie doar sa astepti si sa te faci remarcata in acelasi timp pe langa el'winking sa te impritenesti cu el, pentru ca atunci cand va veni moemntul sa se desparta tu sa ii fii aproape sa-l consolezi etchee hee sper ca te-am ajutat:* mlulta bafta:*

| DEBrown a răspuns:

Nu faci nimic. Iti vezi de viata si il lasi in pacehappy

| alin a răspuns:

Dar un sfat iti zic nu te baga in relatia lor fiindca nu-ti va placea dupa aia ce vei auzi despre tine, daca se vor desparti incearca sal alinti atuncea si sa zici cat ti la el... dar cred ca va trece un timp pana se vor desparti asa cal vei uita si iti vei gasi tu pe altul.
DAR SA NU TE BAGI INTR-O RELATIE DEJA EXISTENTA.

rog si pe alti sa i dea acestei fete alt sfat daca al meu nu e bun.big grin

| Cheloo20cmRecords a răspuns:

Deci aposteazo pe prietena lui cu batalaughing
acum serios incearca sa il desparti de ea