| XxBlueRosexX a întrebat:

Help me...sunt in pana de idei ce i-as putea lua prietenului meu de Valentine's Day...are 24 de ani ce i-ar placea la varsta lui, dati-mi orice sfat doar sa nu fie ceva de genul ursuleti inimioare si chestii de plus pentru ca astea nu ii plac nici lui nici mie. Orice raspuns e binevenit.

Dau fundawinking

7 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Poate ne spui si de ce buget dispui si ce-i place lui, ca doar tu esti cea care stii, nu noi. Daca ati trecut de faza ursuletilor, poate va opriti la masinute...

| sofisis a răspuns:

Un gadget IT (un usb dragut, mouse, casti, tableta), parfum, portofel, ceas, o escapada la munte...

Răspuns utilizator avertizat
| Negoiu a răspuns (pentru Negoiu):

Acum văd că nu prea ai ce să găseşti acolo,parerea mea e să îi iei ceva care să-i amintească mereu de tine (o cravată,butoni, un album foto, etc.), ceva drăguţ şi util, dacă îl iubeşti o să găseşti şi cadoul potrivit!

| MeandYou123 a răspuns:

Clar un ceas.

| Laura331 a răspuns:

Incearca cu ceva de aici http://www.produse-it.info/......dragobete/