| Ligia12345 a întrebat:

Help me! urgent. Buna ieri am cumparat o cartela reincarcabila de cosmote cu 5 euro si cand am razuit`o din greseala s-a sters ult cifra... asa ca deja am incercat cu 4 cifre diferite. si mi s-a blocat aplicatia de a reincarca... Cum o pot debloca ca sa le mai incerc si pe celelalte6 "? dati-mi sfaturi

1 răspuns:
caramela
| caramela a răspuns:

Hristos a inviat! nu ai ce sa faci decat sa suni la relatii cu clientii si sa ii explici situatia.