| Ligia12345 a întrebat:

Help me! urgent. Buna ieri am cumparat o cartela reincarcabila de cosmote cu 5 euro si cand am razuit`o din greseala s-a sters ult cifra... asa ca deja am incercat cu 4 cifre diferite. si mi s-a blocat aplicatia de a reincarca... Cum o pot debloca ca sa le mai incerc si pe celelalte6 "? dati-mi sfaturi

2 răspunsuri:
| TRANSVERSAL a răspuns:

Suna la relatii cu clientii cosmote ca lor le apare acolo in baza de date ce cod de reincarcare ai dar te intreaba o serie de la cartela asta in cazul in care o mai ai.succes

| Pitiiics a răspuns:

Pai ei stoi ca mi se poate`. Nu ti-a dat vanzatoarea si un bon?big grin Du-te inapoi la acel magazin si spune-le ce s-a intamplat poate ei au un bon de la cartela.