| noink a întrebat:

Help! Sa raspunda cei ce stiu : In weekend am fost la mare. Sambata soarele m-a ars pe frunte, nas si pleoape. Duminica m-a durut foarte rau dimineata. Dupa aceea nu am mai simtit.Am ajuns acasa si ma manca pilela de pe fata.M-am limpezit cu apa si acum cand m-am trezit ochii imi sunt umflatisad ( pleoape, zona de sub ochi) Ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| Manuela18 a răspuns:

Mergi la magazin si cumpara-ti un iaurt(sana)si da-te pe fata si lasa sa actioneze, ar trebui sa te vindeci. Daca nu atunci mergi la farmacie si ti se va da o crema cred.winking Incearca cu iaurt mai intai.

3 răspunsuri:
| noink explică:

Nu, nu sunt cearcane....Sunt umflate.

Răspuns utilizator avertizat
| Weedier a răspuns:

Daca iti e umflata zona de sub ochi inseamna k ai cearcane.nu te-ai odihnit bn...cred...