| anonim_4396 a întrebat:

Help! sunt indragostit de o fata de la mine din cls, sunt a 8-a. In ultima vreme ne-am imprietenit mult, am vb, na si acum pare ca ma baga mai mult in seama. Ce sa fac sa aflu daca ma place sau sa o fac sa ma placa, nu vreau sa-i spun ca o plac inainte sa stiu ca si ea ma place. Dau si funda si vot oricelaughing

Răspuns Câştigător
| YangMin a răspuns:

Uita-te in ochii ei si deschide o discutie! Plimbati-va prin curtea scolii si uitandu-te in ochii ei intreaba:

Tu:Vrei sa mergem la o pizza dupa-amiaza?
Ea: Da!
Tutongueerfect! La cat vin sa te iau?
Ea:La.(acum depinde la cat)
Tu:Ok! Ne vedem atunci!

happyVa salutati sau mai vorbesti cu ea! Tine minte! Limbajul corpului e mult mai bun decat cel al "gurii"

love struckFundalove struck?

1 răspuns:
| DyASw33TGirl_6081 a răspuns:

Tu : Buna ce faci?
Ea: Bine
Tu:Ai vrea sa iesim la un suc dupa scoala
Eabig grina
De acolo afli mai multe uitandute la ea in ochi si spunandu-i '' Ma placi''