| anonim_4396 a întrebat:

Help! Sunt intr-o stare jalnica! Cea mai buna prietena a mea imi fura si de data aceasta baiatul de are imi place! Sunt foarte deprimata! Daca ati trecut prin asta va rog ajutati-ma!

Răspuns Câştigător
| ASIGURATORUL a răspuns:

Ma intreb cum o mai poti numi inca cea mai buna prietena! Daca era asa, nu isi permitea sa iti ia baiatul de care iti place.Nici el nu cred ca isi doreste o relatie serioasa din moment ce a sarit imediat in bratele alteia.Nu iti acorda niciunu din ei putin respect macar.In locul tau as renunta la amandoi.

2 răspunsuri:
| Hirako a răspuns:

@ASIGURATORUL a raspuns deja ceea ce as raspunde si eu deci nu mai scriu si eu odata.As completa cu :

Nu ai de ce sa fii deprimata, sunt niste javre amandoi.De ce sa-ti para rau dupa niste javre? Nu ai de cewinking

| toxik a răspuns:

Mi s`a intamplat si mie.o credeam prietena oh go on si mi-a gtradat increderea...fai sa se creada ca nu iti pasa.nu te lua la bataie c u ea pentru ca acel baiat se va crede important fata de voiwinking. dumnezeu vede tot.i se va intoarce si eu roata. daca vrei sa te razbuni ai putea sa faci acelasi lucru pe care l-a facut ea.dar cel mai bine ar fi sa treci mai departe, si s-o faci din vorbe.