| OoOKutzaOoO a întrebat:

HElP TPUsad. deji sunt indragostita de un baiat. pur si simplu il adorbig grin...suntem amici. vb pe mess. cand ne intalnim vb... dar faza e ca e cam indiferentbig grin. si nu prea vb cu mine. si nu stiu cum sa ma bag in seama cu el sau sa vb cand ne vedem. in afara de ceao ce faci numai spune nimic. va rog ajutati-ma. spuneti-mi cum sa intru in vb cu elbig grin.multumesx:X.[gundoi` sh punkte`]happy

2 răspunsuri:
| Kanpeki a răspuns:

Pai, il poti intreba care e muzica lui preferata, filmul preferat, materia preferata sau cartea preferata. Intreaba-l daca vrea sa mearga la un suc cu tine, la un film, ...chestii din astea. big grin

| Patratsel a răspuns:

Pai. spune-i in fata. poate. poate iese ceva:*
succes:*