| lolita16ask a întrebat:

Help va rog sa ma ajutati cu ceva exerciti pentru sanii adica pentru marirea lor ceva exerciti bune care eventual vau ajutatat si pe voi ajutati-ma si pe mine am nevoie de ele doaresc sa mi le maresc ce exerciti sau ce imi recomandati am in jur de 45 kg si 1.60 big grin astept :* dau funda

1 răspuns:
| dadonexus a răspuns:

Sanii nu se maresc se pot doar intarii cu ajutorul exercitiilor pentru pectorali(piept) si nu cred ca sunt asa importanti sanii am fete la liceu care au sani mici dar niste posterioare mama mamatongue