| rihannna a întrebat:

HELP! vreau sa pun un film pe DVD ca sa ma pot uita la el pe tv...la dvd.si numi citeste subtitrarea si as avea nevoie de un program care face si filmul video si suubtitrarea intr-un sg fisier. plss help meee dauu fundoii si vott :X plss

Răspuns Câştigător
| Qweell a răspuns:

Sincer cred ca nu exista astfel de program da pune filmu pe alt cd / dvd si apoi pune filmu si subtitrarea in acelasi folder dar fa numele subtitrari sa fie la fel ca a filmului cu exceptie terminatiei.sub sau.srt happy

1 răspuns:
| Qweell a răspuns:

Ms si cuplacere :*