| DiamanteleSeSparg a întrebat:

Helpp plsssad nu stiu cum sa ma imbrac maine avand in vedere ca nu am o garderoba prea bogata...maine ma duc cu prietenul meu pe la bunica lui si mi-a zis sa nu mai vin in blugi si sa vin in trening.problema este ca treningul meu este rosuu si nu imi place deloccc.Cum sa ma imbrac ca nu stiu deloccrying dau funda astept raspuns urgentttsad

Răspuns Câştigător
| Emena a răspuns:

Dar ce au blugii? de ce nu l`ai intrebat de ce fara blugi. eu spun sa iti iei blugi, tricou si un hanorac

5 răspunsuri:
| Lora a răspuns:

De ce neaparat in trening? I-ati o pereche de colanti lungi pe dedesubt niste ciorapi mai grosuti ca sa nu-ti fie frig, un plovar mai gros si mai lungut, adidasi sau tenishi, geaca si esti perfecta.

| Emena a răspuns:

Mersi pentru funda, si am folosit prrea mult cuvantul " blugi" in fine, vezi tu cum facilaughing

| Ingerash a răspuns:

Eu zic sa iti iei blugi, si sa ii spui prietenului tau ca aveai treningul murdar si nu mai aveai timp sal speli...si un hanorac

| Adda_2453 a răspuns:

Poi cu bluza niste colanti sau ciorapi si o fustita:*! Si cu niste tenisi sau ceva pantofi! Areti si dragut si esti si la moda:*

| BiancaBibiii a răspuns:

Pai,i`ati ce crezi tu ca e mai comod.De preferabil o pereche de colanti simpli, o jacheta pe dedesubt o bluzitza rosie sau neagra depinde cum ai. Iar in picioare DEpinde poti sa-ti iei niste botine, sau opincutze...DEsi e cam frig e de preferat adidasitongue!